LAST elektro s.r.o.
Elektroinstalace, elektromontáže
Realizace silnoproudých a slaboproudých rozvodů
Služby pro firmy, osvětlení

Topení a ohřev vody

Výhody elektrického topení a ohřevu vody
  • celá Česká republika je elektrifikována
  • elektrické topení neprodukuje žádné emise
  • elektrické topení nepotřebuje komín ani jiné zařízení na odvod spalin
  • elektrické topení vyniká snadnou regulací provozu a rychlou reakcí na okamžitou potřebu tepla u přímotopného vytápění
  • vysoký komfort provozu

TOPENÍ

Podlahové topení DEVI

Provádíme prodej a odbornou montáž elektrického kabelového vytápění DEVI. Elektrické podlahové vytápění DEVI se skládá z topných kabelů deviflex nebo extrémně nízkých topných rohoží devimat a elektronických termostatů devireg DEVI. Podlahové topení je efektivní a úsporný systém vytápění rodinných domů,kanceláří,obchodů,prostě všude, kde je zapotřebí příjemné teplo. DEVI podlahové vytápění je možné instalovat do všech druhů podlah,například betonových,laminátových i dřevěných

Elektrokotle

Provádíme prodej a odbornou montáž elektrokotlů PROTHERM . Po dohodě se zákazníkem zajišťuje naše firma veškeré topenářské práce prostřednictvím dlouhodobě vyzkoušené topenářské firmy. Elektrické kotle se dodávají ve výkonových stupních 3-21KW. Elektrokotle se vyznačují svou spolehlivostí,moderním desingem,jednoduchou obsluhou a minimální hlučností. Elektrokotle je možné řadit do kaskád, dále je možné připojit externí ovládání výkonových stupňů,součástí kotle je ovládací relé HDO.

Přímotopné konvektory

Provádíme prodej a odbornou montáž přímotopných konvektorů AEG. Přímotopné konvektory AEG vynikají především vysokým stupněm účinnosti,protože pracují pouze pokud je potřebujete,jsou první volbou. Jedná li se o zajištění rychlého tepla pro všechny místnosti, které potřebujete vytápět stále, i pro místnosti které využíváte pouze přechodně.

OHŘEV VODY

BOILER

Provádíme prodej a odbornou montáž elektrických akumulačních ohřívačů vody. Po dohodě se zákazníkem zajišťujeme veškeré instalatérské práce prostřednictvím partnerské dlouhodobě vyzkoušené instalatérské firmy.
LAST elektro s.r.o.
LAST elektro s.r.o.
LAST elektro s.r.o.

Hlavní stránka

LAST elektro s.r.o.
Jeremiášova 2722/2a, Praha 155 00
+420 778 733 000, TELEFON, lastelektro@seznam.cz

Copyright © 2022 by LAST elektro s.r.o. | realizace Regional